اطلاعات تماس 04134403944

معرفی شرکت

شركت آلتین افراز فعاليت خود را در سال ١٣٧٦ و در زمينه طراحي و ساخت خطوط توليد صنايع غذايي و ماشين آلات بسته بندي آغاز نمود .

٨ سال ابتدايي آغاز فعاليت شركت طيف وسيعي از خطوط توليد صنايع غذايي و ماشين آلات بسته بندي را شامل مي شد، ولي از سال ١٣٨٤ به اين سو شركت با تمركز بر روي ماشين آلات بسته بندي فرم فيل سيل، ترموفرمينگ، بليستر، طراحي و ساخت خطوط توليد صنايع غذايي شامل انواع ناگت، برگر، دونات و همچنين خطوط توليد انواع محصولات لبني به تجربه و رزومه مناسب در ارائه اين نوع از تجهيزات و ماشين آلات به بازار داخلي و منطقه دست يافته است .

 

شركت آلتین افراز اولين نمونه فر ريلي پيتزاي خود را در سال ١٣٨٢ به صورت سفارشي توليد نمود. با برسي بازار نياز محصول و باز طراحي هاي كيفي، در سال ١٣٩٠ فر هاي ريلي پيتزا در مدل هاي مختلف به خط توليد شركت جهت توليد انبوه اضافه گرديد .

 

بهره مندي از تجهيزات و ماشين ابزار روز دنيا با تكيه بر دانش، تخصص و تجربه كادر شركت آلتین افراز، امكان طراحي و ساخت ماشين آلات، سيستم ها و قطعات مخصوص به ويژه طراحي و ساخت انواع گيربكس ها و دنده هاي غير استاندارد و مخصوص را ميسر ساخته است .

 

تكنولوژي ساخت پمپ هاي مخصوص (لوب) در انحصار معدود كشورهاي پيشرفته جهان ميباشد . قسمت تحقيق و توسعه شركت آلتین افراز در سال ١٣٩٤ موفق به طراحي و ساخت نسل اول از پمپ هاي خود كه براي اولين بار در خاورميانه محسوب مي شود گرديد .